Перейти до основного вмісту
x

«Барком-Кажани» програв в першому матчі 1/16 фіналу Кубка Виклику

ВК «Барком-Кажани»

Львівський клуб «Барком-Кажани» програв в першому матчі 1\16 фіналу Кубка Виклику словенській команді «АСН Воллей».

Господарі матчу одразу заволоділи ініціативою та повели у рахунку. В середині стартового сету зазнав травми єдиними ліберо українського колективу Андрій Жуков. Його замінив догравальник Олег Шевченко. Вимушена пауза в грі, у зв’язку з технічними моментами через екстренну заміну, не збила темп гри суперника і, звичайно, ж не додала настрою гостям – 25:14.

Наступний сет «кажани» розпочали трохи краще, але словенська команда домінувала та була ефективніша за всіма елементами гри – 25:17.

У третьому сеті в українців також не пішла гра, а колектив з Любляни був налаштований швидко завершити матч – 25:13.

В результаті львів’яни зазнали поразки з рахунком 3:0.

Кубок Виклику-2021-2022. Чоловіки. 1/16 фіналу. Перший матч

«АСН Воллей» (Любляна, Словенія) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна) – 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)

Матч-відповідь відбудеться у Львові 8 грудня о 19:00.