Перейти до основного вмісту
x

Перемога над іспанцями!

Збірна України

Лише один день на відпочинок мали українські волейболісти. Після цього на них чекав вже третій матч групового раунду Золотої Євроліги-2022. Суперником стала збірна Іспанії.

Матч вийшов видовищним та напруженим. В середині стартового сету українцям вдалося організувати певну перевагу у рахунку – 13:9. Втім господарі майданчика приклали чимало зусиль аби наздогнати наших хлопців і встановити рівновагу – 17:17. У ключовий момент на порятунок прийшов лідер української збірної Олег Плотницький – 25:23.

Другий сет розпочався з надпотужних подач іспанців. З ними нашим хлопцям було справитися досить важко – 4:6. У спірний момент на сітці результативно зіграв Максим Дрозд, забивши тросовий м’яч – 9:9. Далі йому на допомогу з потужною подачею прийшов Юрій Семенюк, а згодом блоком відзначився Віталій Щитков – 12:9. Господарі знову змогли надолужити згаяне і невдовзі рахунок у сеті перетнув стандартні 25 очок. Далі гра йшла до першої помилки. Іспанці не змогли зупинити атаку Плотницького, а у наступному епізоді Семенюк став завадою Франциску Ірібарне – 31:29.

Здавалося, що у третій партії у наших хлопців відкрилося друге дихання, а небажання повторювати попередній затяжний сет проглядалося все більше – 14:9. Але іспанці з цим аж ніяк не погоджувалися і спочатку зрівняли рахунок – 19:19. А потім і взагалі виграли сет – 22:25.

Українці були дуже близькими до тай-брейку – 6:8. Наставник збірної Угіс Крастіньш вирішив, що команді потрібні зміни і на майданчику з’явився пасуючий Юрій Синиця. Рівна гра точилася до рахунку 22:22. І вкотре, в кінцівці українські волейболісти виявилися холоднокровнішими і зуміли взяти три очки поспіль – 25:22 та 3:1 на користь збірної України.

Рахунок 3:1 стає магічним для збірної України (два попередні матчі проти Хорватії завершилися аналогічно - прим.автора). Однак головне, що він для нас є переможним!

Вітаємо команду з третьою звитягою поспіль!

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан української команди Олег Плотницький. Сьогодні волейболіст набрав 22 очки.

Cтартовий склад збірної України: Олег Плотницький (капітан) (набрав 22 очок), Ілля Ковальов (13), Максим Дрозд (11), Юрій Семенюк (10), Тимофій Полуян (18), Віталій Щитков (1), Горден Брова (ліберо). На заміну виходили: Юрій Синиця (0).

Чоловіча збірна України продовжує очолювати групу В, маючи в активі 3 перемоги та 9 очок.

У іншому матчі групи В хорвати були сильнішими за волейболістів Данії (3:0).