Перейти до основного вмісту
x

Після впевнених перемог у Суперлізі «Прометей» починає готуватися до кубкових баталій

Матчі передостаннього туру І-го етапу національної першості в Кам’янському завершилися. Фаворити здобули свої прогнозовані очки, і тепер готуються до кубкових баталій. Сьогоднішній суперник «Прометея» дніпровська «Аланта» також продовжує боротьбу за нагороди в цьому турнірі, але не в Суперлізі. Хто знає, можливо, підопічні Івана Петкова ще зіграють з дніпрянками в поточному сезоні. Нагадаємо, що жереб розвів їх по різним групам. Тож, якщо це й станеться, то тільки в «Фіналі чотирьох» Кубка України.  Цікаво було спостерігати за грою обох суперників у цьому матчі, насиченому затяжними розіграшами. Такими вони були через те, що гості, як і гоподарки, відважно діяли в захисті, що приносило їм свої плоди – 1:2. Згодом ейс Анастасії Крайдуби та помилка Вікторії Мосціцьки при спробі атакувати з 3-ї зони призвели вже до лідерства наших спортсменок - 4:2.Поєдинок проходив у високому темпі. Гравці «Аланти» намагалася розігрувати різні комбінації, але для їхнього вдалого завершення опоненткам не вистачало досвіду та майстерності - 7:4. Через те вони й самі не помітили, як втратили можливість змагатися з «червоно-білими» на рівних у першій партії - 12:7.Після тайм-ауту Ольги Попович Даямі Санчес тричі поспіль вдало вистрілила з 4-ї зони, продемонструвавши, що дніпрянкам перерва не допомогла - 15:8. Проте за гостей зіграла сітка на подачі Дар’ї Перетятько: м’яч, зачепивши її, зрадницьки впав на підлогу - 16:10. Замість Дар’ї Дрозд на майданчику з’явилася Марина Мазенко й відразу вирушила подавати. Вже через декілька хвилин її планер наблизив кам’янчанок до перемоги в сеті - 25:13.На початку другого відрізку гри вдалі колективні дії наших спортсменок призвели до виграного очка - 4:2. Далі постріл Анастасії Крайдуби, «парашут» за комірець опоненткам Лори Кітіпової та чудовий за своїм виконанням кат-шот Катерини Дудник зміцнили лідерство «Прометея» - 12:8. Неймовірно в захисті відіграла Шара Венегас, двічі відбивши удари – догравання за господарками - 15:11.Перевага підопічних Івана Петкова збільшувалася на очах. Тому в болгарського фахівця з’явилася чудова можливість провести ротацію складу: на паркет вийшла Анна Харчинська та Катерина Сільченкова. Забігаючи наперед, відзначимо, що в заключному відрізку асистувати вийшла й Алла Політанська. Ці волейболістки каші не зіпсували. В кінці партії знову ейсом порадувала Мазенко, заробивши сет-бол, який реалізувала Дудник - 25:15.Зі спурту «червоно-білих» почався третій сет протистояння – 4:0. Уже не вперше в цьому матчі діагональна «Аланти» Поліна Кочеткова не змогла перекинути сферу через сітку - 8:3. Як не намагалися підопічні Ольги Попович наздогнати «червоно-білих», але все марно - 25:17.Отже, після доволі впевнених двох перемог у передостанньому турі Суперліги «Прометей» починає готуватися до поєдинків Кубка України, які кам’янчанки проведуть 5-7 лютого в Южному. Нагадаємо, що нашими суперниками на ІІІ-му етапі змагань будуть: «Хімік», «Полісся-ЖДУ» та «Волинь-Університет».«Прометей»: Дудник, Мелюшкина, Дрозд (к), Політанська, Сільченкова, Кітіпова, Крайдуба, Харчинська, Франкевич, Санчес, Ротар (л), Мазенко, Венегас (л). Тренер – Іван Петков.«Аланта»: Мосціцька, Перетятько, Литвиненко, Кочеткова, Васильєва (л), Волченко, Мітяніна, Букацелі (л), Олійник, Соболь, Яворська, Мчедлішвілі, Баєва, Леженкіна (к). Тренер – Ольга Попович.Судді: Гранько Катерина - Умінський Євген.Тривалість матчу: 60 хв. (19+21+20)Набрані очки: 75-45 (48-26 – атака, 5-1 – ейси, 5-4 – блок, 17-14 – помилки суперника).Кращі снайпери: Санчес (12) – Перетятько (7).30 січня. Кам’янське. СК «Прометей».