Перейти до основного вмісту
x

Ветеранські баталії у Берегово

Відкриття

Нещодавно у Берегово Закарпатської області на спортивній базі Закарпатської ВФСТ «Колос» пройшли Всеукраїнські змагання Кубок ГО ВФСТ «Колос» серед ветеранів. Вони були присвячені памяті першого майстра спорту з волейболу на Закарпатті, почесного ветерана спортивного товариства «Колос» з волейболу Івана Скрябіна.

Турнір відбувся, не дивлячись на перебої з електроенергією, її періодичне відключення. Ветерани волейболу, з дотриманням заходів правового режиму воєнного стану, з’їхалися до Берегова з різних куточків України - змагання для них стали справжньою віддушиною, такою собі психологічною розрядкою. Взагалі, участь у Кубку взяли 14 чоловічих та 9 жіночих команд ветеранів з Києва, Харкова, Львова, Вінниці, Житомира, Чернівців, Полтави, Білої Церкви, Павлограда, Першотравенська, Ізмаїла, Донецької області, Ужгорода.

Цікаво пройшов парад відкриття. Учасників привітали почесні гості: донька Івана Скрябіна – Олександра, директор Учбово-спортивної бази «Закарпаття» Максим Пуздемир, представники керівництва Закарпатської обласної ради «Колос» та ВФСТ «Колос». Перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, олімпійський чемпіон Володимир Іванов від АВСУ вручив спеціальні спортивні нагороди кращим організаторам ветеранського волейболу в Україні - киянці Тетяні Одінцовій та полковнику ВСУ, учаснику змагань Володимиру Сябро. Також від Асоціації ветеранів волейболу України знак «Почесний ветеран волейболу України» отримав Анатолій Гуйван із Чернівців; а доньці та онуці Скрябіних дісталися книги «Кращі турніри ветеранів волейболу в Україні».

Самі волейбольні баталії вийшли достатньо цікавими та інтригуючими. У багатьох матчах запекла боротьба точилася буквально до останнього розіграшу. Та, зрештою, на п’єдестал зійшли справді найсильніші…

У чоловіків у віковій групі 60+ призові місця вибороли: 1 місце - «Толео» (Київ), 2 місце - «Оболонь-83» (Київ), 3 місце - команда м. Першотравенськ, Дніпропетровська область.

У жінок вікової групи 50+: 1 місце - «Сокіл Закарпаття» (Ужгород), 2 місце - «Кадет» (Київ), 3 місце - «Галичанка» (Львів).

У жіночий віковій групі 40+ призові місця розподілились наступним чином: 1 місце - «Оазіс» (Київ), 2 місце - «Ліберо» (Біла Церква), 3 місце - «Колос» (Синельниково, Дніпропетровська область).

Слід відзначити, що в цей важкий час Мінмолодьспорт, керівництво ВФСТ «Колос» та працівники Учбово-спортивної бази «Закарпаття» у Береговому з максимальним розумінням поставилися до цього заходу. Відповідно, у змаганнях також прийняли участь команди товариства «Колос». Надалі сільське товариство «Колос» планує ефективніше залучати населення громад до занять ігровими видами спорту, проводити більше змагань як серед ветеранів, так і дітлахів.

Володимир ІВАНОВ