Перейти до основного вмісту
x

Яким був цей день рік тому: «Прометей» без опору здолав «Орбіту» та зміцнив лідерство в Суперлізі

Рік тому, 24 січня, в гості до підопічних Андрія Романовича завітала «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ». Кам’янчанки активно ввійшли в гру та відразу ж організували спурт - 4:0. Відзначимо якість подач господарок майданчика – на їхньому рахунку 12 ейсів. Саме завдяки даному елементу гри й, звичайно, Катерині Дудник, яка вправно ним користувалася, наша команда ще більше відірвалася від «Орбіти» - 12:3.Скидання Олени Грицуняк допомогло перервати невдалу для гостей серію розіграшів. За справу знову взялися «червоно-білі», зокрема Ангеліна Мірчева, яка спочатку відігралася від блоку суперниці, а потім продемонструвала свою креативність біля сітки - 24:9. Крапку в сеті поставили самі гравці «Орбіти», відправивши круглого в аут - 25:10.Друга партія ознаменувалася черговим ривком кам’янчанок - 6:2. Потім певний відрізок часу колективи провели приблизно в рівній боротьбі - 20:14. Згодом на майданчику з'явилася Анна Єфременко, яка атакуючим ударом принесла перемогу «Прометею» - 25:16.Початок останнього в цій зустрічі сету відрізнявся від двох попередніх хіба що рахунком - 3:3. Далі господарки знову заволоділи перевагою та не дозволили на той момент діючому віце-чемпіону України навіть думати про якість шанси на порятунок – 25:10.Отже, підопічні Романовича продемонстрували гарну гру та заслужено перемогли, зміцнивши лідерство в турнірній таблиці Суперліги.