Перейти до основного вмісту
x

Яким був цей день рік тому: «Волинь» показала «зуби» «Прометею», але не встояла

Виїзний поєдинок на той момент із бронзовим призером чемпіонату України, який відбувся рівно рік тому, можна вважати вдалим для підопічних Андрія Романовича за результатом, але не за якістю гри. Волейболістки «Волині» попсували нерви «Прометею», зокрема, своїм атакуючим потенціалом в особі Марини Скрипник.До середини першої партії лучанки вели в рахунку - 12:8. У потрібний для нас момент Десіслава Ніколова більярдним пострілом вирівняла положення колективів, а потім своєю ж подачею вивела «червоно-білих» вперед. Це стало початком сміливого спурту «Прометея», який став вирішальним - 20:25.Перевага лучанок у чотири очки в наступному відрізку протистояння (9:5), як і в першому сеті, розтанула на очах, багато в чому завдяки ейсам Дар’ї Дрозд. Складалося враження, що господарки  не вірили у власний успіх, адже у вирішальні моменти в них просто опускалися руки. Ударну кінцівку партії провела Діана Карпець, яка допомогла своїй команді закінчити її на власну користь - 20:25.Заключний сет ознаменувалася для кам’янчанок значною кількістю браку, зокрема, на прийомі. Це призвело до того, що в певний момент «Волинь» збільшила свій відрив - 11:8. Після подачі на виліт Олени Напалкової «червоно-білі» відігралися, а згодом і вийшли вперед - 18:20. Втім, сет-бол першою заробила Вікторія Даньчак - 24:23. Гості холоднокровно його відіграли, а у відповідь запропонували своїм суперницям матч-бол, який реалізували тільки з третьої спроби - 27:29.