Перейти до основного вмісту
x

З Новим роком! Хай 2024-й неодмінно стане роком гучних перемог!

Новий рік

Дорогі друзі!

Ми з вами пережили неймовірно важкий, напружений та насичений волейбольний 2023 рік. Він створив нам чимало напрочуд складних викликів, але ми з честю вийшли переможцями у кожному з них. Нас не «зламали» ні об’єктивні, ні штучні проблеми, як то чисельні повітряні тривоги чи відсутність електрики. Наші чоловіки та жінки переконливо довели, що спроможні гідно витримувати навіть триматчеві на день ігрові марафони та грати навіть о 3-й годині ночі, демонструючи при цьому дійсно солідний рівень! Відповідно, не було зірвано календарні плани національних змагань і серед професіоналів, і серед дітей, які взагалі вийшли наймасовішими в історії Незалежної України!

Паралельно, гідно витримали як ніколи насичений ігровий марафон наші жіноча та чоловіча збірні. Так, бажаних максимальних висот у турнірах найвищого рівня не досягли, але показали усьому волейбольному світові, що з ними необхідно рахуватися дедалі серйозніше.

Отже, позитивних моментів та вражень у волейбольному 2023-му році було достатньо. Значить, рухаємося у вірному напрямку. При цьому нема сумнівів, що славетне майбутнє українського волейболу залежить не лише від діяльності національної федерації, але й від вас, дорогі гравці, тренери, судді, аматори, меценати, керівники клубів та рядові вболівальники! Тільки згуртованість і спільні зусилля можуть вивести нашу країну до числа провідних у світовому волейболі. Тому, поздоровляючи вас із Новим 2024 роком, висловлюємо надію, що його підсумки ми обов’язково підбиватимемо на фоні нових солідних досягнень. Спільних досягнень! І, звичайно ж, на фоні перемог не лише на волейбольних майданчиках, але й усієї нашої країни над триклятою кацапською ордою…

З Новим роком, дорогі друзі! Мирного неба над головами, міцного здоров’я, достатку та перемог на всіх фронтах!

Все буде Волейбол! Все буде Україна!