x

Чоловіча збірна України перемогла на старті Золотої Євроліги

Збірна України

Чоловіча збірна України вдало стартувала у розіграші Золотої Євроліги-2022.

Нагадаємо, що українці грають у групі В, де їх суперникам стали команди Данії, Іспанії та Хорватії. Саме матчем проти останніх підопічні Угіса Крастіньша і розпочали цей турнір.

Потужний старт у першому сеті та подачі капітана збірної Олега Плотницького стали результатом подвійної переваги – 11:6. Далі ця перевага лише збільшувалася. І вже в середині стартової партії хорвати використали всі тайм-аути аби спробувати врятувати цей відрізок матчу. Втім, їм це не вдалося – 25:15 на користь українських волейболістів.

У другому сеті наші суперники виявилися більш настирливим. Крайні нападники намагалися пробити блок українських волейболістів, але наші хлопці вистояли та знову святкували перемогу у партії – 25:20.

Все що не виходило у хорватів в перший двох сетах, вийшло у третьому. Додайте до цього меншу кількість власних помилок – і один виграний сет cуперники сміливо записали на свій рахунок – 20:25.

А далі почалося найцікавіше. Хорвати не бажали здаватися без боротьби і, акумулювавши всі сили, старалися не відпускати українців у рахунку. Вчасний блок Максима Дрозда у кінцівці четвертого сету – 23:22, а згодом ще й ейс Юрія Синиці та знову ж таки командна робота на блоці, поставили переможну крапку у партії та в першому матчі Золотої Євроліги – 25:22 та 3:1 на користь “синьо-жовтих”.

Найрезультативнішим у складі збірної України став капітан команди Олег Плотницький, який набрав 17 очок.

Cтартовий склад збірної України: Олег Плотницький (к) (набрав 17 очок) Ілля Ковальов (13), Максим Дрозд (13), Юрій Семенюк (12), Тимофій Полуян (7), Юрій Синиця (4), Дмитро Канаєв (ліберо). На заміну виходили: Євгеній Кісілюк (3).

У другому матчі групи В іспанці на тай-брейку здолали збірну Данії.