Перейти до основного вмісту
x

Кваліфікації до чемпіонату Європи-2025 (U-16) відбудуться у Польщі та Естонії

СЄВЗА

У Варшаві відбулася Генеральна асамблея Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) 

⚡ Зустріч була організована Польською федерацією волейболу (PVF) в їхній штаб-квартирі у Варшаві та за участю найвищого керівництва PVF – президента Себастьяна Свідерські, генерального секретаря Яцека Сека, члена адміністративної ради Лешека Венцеля і директора старших національних команд Губерта Томашевські. Вони приєдналися до Генеральної асамблеї EEVZA разом із членом адміністративної ради ЄКВ Мирославом Пшедпельські. 

🇺🇦 Україна була представлена президентом ФВУ Михайлом Мельником, який очолює EEVZA, а також генсеком Національної федерації Катериною Біляченко.  

⚡ До зустрічі через відеозв’язок приєдналися представники національних федерацій Вірменії, Азербайджану та Грузії. Вони могли бути присутніми лише дистанційно. 

👉 Зустріч відкрив пан Мельник. Він поділився вичерпним звітом та оглядом заходів, організованих EEVZA з часу останньої схожої зустрічі. 

👉 Пані Аліса Чеснулевічюте, генеральний секретар Федерації волейболу Литви та координатор EEVZA з пляжного волейболу, розповіла про змагання з пляжного волейболу, що відбулися у 2023 році.  

👉 Після того учасники почали обговорення планів на 2024 рік і на майбутнє. Фінансові звіти за 2022 та 2023 роки були представлені та затверджені, тоді як бюджет на 2024 рік буде остаточно затверджений у березні після підтвердження заходів з пляжного волейболу, запланованих на наступний сезон. 

🏐 Після змін у вікових обмеженнях, внесених FIVB та ЄКВ до чемпіонатів серед молоді, EEVZA підтвердила, що зональні відбіркові матчі до чемпіонату Європи U-16 наступного року відбудуться в Польщі та Естонії - для дівчат та хлопців, відповідно. 

👉 Для залучення більшої кількості національних федерацій і збільшення участі в діяльності та змаганнях EEVZA було запропоновано та погоджено створити комісії й робочі групи, які виконуватимуть роль дорадчих органів щодо керівництва EEVZA. До складу спортивної організаційно-технічної комісії увійдуть Крістапс Чернявскіс (Латвія) та Олексій Скібіцький (Україна), а до комісії з пляжного волейболу — Едґарс Зайженійс (Латвія) та Айґарс Бірзуліс (Латвія/Литва). Пан Артурс Вітковскіс (Латвія) є головою робочої групи розвитку EEVZA. Інші національні федерації попросили виступити та запропонувати імена своїх представників для приєднання до таких органів – і незабаром мають бути призначені інші члени з Польщі, Естонії та Азербайджану. 

👉 Генеральна асамблея завершилася сесією, на якій було зосереджено увагу на поточних сферах, можливостях вдосконалення і пропозиціях на майбутнє...