Перейти до основного вмісту
x

Яким був цей день рік тому: «Прометей» без проблем розібрався з «Поліссям»

Рік тому, 13 березня, підопічні Андрія Романовича каменя на камені не залишили від «Полісся-ЖДУ» в першому домашньому матчі 16-го туру української Суперліги.У цій зустрічі кам’янчанки в три рази перевершили опоненток на блоці (17 проти 5). Було помітно, що вони дуже хотіли довести випадковість поразки в Житомирі. Тому не дивно, що перевага «червоно-білих» збільшувалася просто на очах - 25:13.Другий сет розпочався із затяжних розіграшів, які були за гравцями «Полісся» - 0:2. Діана Карпець двома пострілами з третьої зони вирівняла положення команд.  Втім, головною дійовою особою даного відрізка зустрічі стала Ніколова, яка, крім вдалих атак, непогано грала й на блоці. А от в кінцівці проявила себе кращий снайпер цього матчу Дудник (14), не помітивши «ліс рук» суперниць - 25:17.Третя партія цілком і повністю пройшла під диктовку господарок - 25:10. Отже, на той момент «Прометею» залишилася одна перемога для того, щоб забезпечити собі вихід до заключного раунду змагань з першого місця.