Перейти до основного вмісту
x

Кубок України (жінки). Очікуваний тріумф СК “Прометей”

Кубок

У вирішальному поєдинку підопічні Івана Пєткова не залишили шансів волейболісткам “Аланти”  


Фінал 

СК “Прометей” — “Аланта” - 3:0 (25:16, 25:9, 25:19) 

“Червоно-білі” вже з перших хвилини протистояння захопили ініціативу, яку змогли трансформувати у впевнене лідерство (3:0). Попри те, що підопічні Гарія Єгіазарова вчора віддали чимало сил у півфінальній зустрічі з “Буковинкою”, вони однаково боролися за кожен бал. Але зупинити атакувальний потенціал “Прометея” в стартовій партії було неможливо — 25:16.  

У наступному сеті підопічні Івана Пєткова не дозволили своїм візаві навіть досягнути позначки в 10 очок. У гравчинь “Аланти” взагалі нічого не виходило як в атаці, так і захисті. Звідси й такий результат — 25:9. 

Після 10-хвилинки перерви колектив Єгіазарова нарешті почав нав'язувати чемпіонкам країни гідну боротьбу. Блок останніх давав збій у ті хвилини, чим вправно користувалися опонентки та певний час вели в рахунку (7:9). Втім, так було недовго: “червоно-білі” повернули собі ініціативу та скоро довели партію, а з нею і матч до загального тріумфу — 25:19.   

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (15), Дрпа (13), Маєвська (7), Дорсман (к) (10), Шаргородська (4), Міленкович (10), Нємцева (л), Васильєва (л). 

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (3), Грицик (5), Федик (2), Лучко (5), Пугач (8), Парфьонова (1), Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Дзендзеловська (6), Лозінська (1), Камінська (6). 


Бронзові нагороди змагань вибороли волейболістки “Балти”, які здолали суперниць із “Буковинки” - 3:1 (26:24, 25:18, 19:25, 25:23). 


Найкращі волейболістки Кубка України: 

Краща зв`язуюча - Дар`я ШАРГОРОДСЬКА (СК “Прометей”) 

Краща ліберо - Анастасія КАРАСЬОВА (“Балта”) 

Краща діагональна - Вікторія ЛОХМАНЧУК (“Буковинка”) 

Краща догравальниця - Меліса БЮКМЕН (СК “Прометей”) 

Краща блокуюча - Лідія ЛУЧКО (“Аланта”) 

MVP турніру - Світлана ДОРСМАН (СК “Прометей”)