Чоловіча збірна України здобула четверту перемогу у Золотій Євролізі!

Юрій Семенюк

Українці продовжують свою переможну ходу!

29 травня у Вальядоліді відбувся другий матч проти збірної Іспанії.

Порівняно з минулою грою наставник національної команди Угіс Крастіньш зробив у стартовому складі лише одну заміну. З перших хвилин матчу на іспанській арені з’явився пасуючий Юрій Синиця.

Чинити певний опір іспанці змогли лише у першому сеті. Хоча українці і вели у рахунку від початку поєдинку (10:5), інколи господарям все ж таки вдавалося наблизитися до суперника – 21:19. Втім, наші співвітчизники дотиснули опонента та виграли стартовий сет з рахунком 25:22.

Злагоджена гра та ефективні атаки у другій партії стали результатом абсолютного домінування нашої команди на майданчику спорткомплексу міста Вальядолід – 25:19.

Наступний відрізок гри взагалі можна назвати бенефісом українців. Наші хлопці жодного разу не помилилися в атаці, зробили 2 ейси та поставили 3 блоки. В той час як суперники виглядали втомлено та розгублено. У підсумку – 25:15 та 3:1 у матчі.

Загалом, у сьогоднішній грі українці переважали суперника за всіма статистичними показниками: 14 блоків проти 2, 4 ейси проти 2 та 43% реалізації атак проти 38%.

Вітаємо українських волейболістів з четвертою перемогою поспіль!

Капітан національної збірної України Олег Плотницький знову став найрезультативнішим гравцем матчу. На його рахунку 16 очок.

Cтартовий склад збірної України: Олег Плотницький (капітан) (набрав 16 очок), Ілля Ковальов (12), Максим Дрозд (7), Юрій Семенюк (5), Тимофій Полуян (8), Юрій Синиця (4), Горден Брова (ліберо).

Чоловіча збірна України залишається лідером групи В.

Золота Євроліга-2022:

Іспанія – Україна – 0:3 (21:25, 19:25, 15:25)

Турнірна таблиця. Група В:

Україна – 4 перемоги (4 матч), 12 очок
Хорватія – 1 перемога (3), 3 очок
Іспанія – 1 перемога (3), 2 очки
Данія – 0 перемог (2), 1 очко

Далі на українців чекає два матчі проти Данії. Вони відбудуться у місті Гентофте (Данія) 3 та 4 червня о 19:00 за київським часом.