Перейти до основного вмісту
x

Друга перемога та лідерство у групі В!

Збірна України

У четвер, 26 травня, в хорватському місті Вараждін для збірної України відбувся другий матч групового раунду Золотої Євроліги.

Суперником знову стала команда Хорватії, яку напередодні українці здолали з рахунком 3:1.

У другому поєдинку з хорватами команда Угіса Крастіньша, як і належить номінальним господарям, з самого початку вийшла в лідери. Після чергового тайм-ауту хорвати зовсім розгубилися і здавалося припинили супротив у стартовому сеті – 19:13. Однак далі команді французького фахівця Седріка Енара вдалося оговтатися та ефективно відпрацювати на блоці та у захисті – 23:22. Наставнику збірної України довелося швиденько скористатися перервою, що й дало свій результат - атака Максима Дрозда та Олега Плотницького і 25:23 на користь України.

У другій партії хорватські волейболісти точно діяли на подачі та аж 5 разів засмутили українців своїми ейсами. В той же час блокуючий Круно Нікачевич зміг реалізувати 83% атак, забивши 5 з 6 передач. Все це допомогло збірній Хорватії виграти цей ігровий відрізок – 20:25.

Після програного сету Угіс Крастіньш вдався до двох суттєвих змін. Зв’язуючий Віталій Щитков вийшов замість Юрія Синиці, а на позиції ліберо Дмитра Канаєва замінив Горден Брова. Обидва гравці додали нових свіжих емоцій і вже в середині сету українці мали перевагу у 5 очок – 15:10. Максимальна сконцентрованість наших хлопців та велика кількість помилок суперника вирішили долю цього сету – 25:20 на користь “синьо-жовтих”.

А четверта, вона ж остання партія, стала просто насолодою для шанувальників національної збірної. Блоки, ейси та потужні атаки були виконані українцями бездоганно. А коли капітан збірної України Олег Плотницький “пробив” потрійний блок опонента, хорвати і зовсім засмутилися та перестали чинити будь-який опір. Не менше ефектною атакою в кінцівці своє слово сказав блокуючий Юрій Семенюк. У підсумку 25:20 та 3:1 на користь чоловічої збірної України.

Як і вчора, найрезультативнішим гравцем у складі української команди став капітан команди Олег Плотницький. Сьогодні волейболіст набрав 19 очок.

Cтартовий склад збірної України: Олег Плотницький (капітан) (набрав 19 очок), Ілля Ковальов (13), Максим Дрозд (11), Юрій Семенюк (10), Тимофій Полуян (10), Юрій Синиця (2 очки), Дмитро Канаєв (ліберо). На заміну виходили: Віталій Щитков (2), Андрій Рогожин (0), Горден Брова (ліберо).

Зараз збірна України є одноосібним лідером групи В, маючи в активі 2 перемоги та 6 очок. Однак слід зазначити, що Іспанія і Данія провели лише один матч між собою.

Золота Євроліга-2022:

Україна – Хорватія – 3:1 (25:23, 20:25, 25:20, 25:17)

ukraine team

Турнірна таблиця. Група В:

Україна – 2 перемога (2 матч), 6 очок
Іспанія – 1 перемога (1), 2 очки
Данія – 0 перемог (1), 1 очко
Хорватія – 0 перемог (2), 0 очок

Тепер українська команда вирушає до Іспанії, де 28 та 29 травня зіграє проти місцевої збірної. Матчі розпочнуться о 19:00 за київським часом.