x

Молодіжна збірна України U-22 програла Туреччині

Збірна України U22

21 травня в столиці Туреччини завершилися матчі відбору на Євро-2022 у групі С.

Молодіжна збірна України U-22 під керівництвом Володимира Романцова здобула дві перемоги над командами Данії (3:0) та Ісландії (3:0). У третьому та вирішальному протистоянні зі збірною Туреччини наша збірна, на жаль, не змогла повторити успіх попередніх днів.

Початок матчу вийшов рівним. Згодом за рахунок потужної подачі капітана команди Данила Уривкіна, українці вирвалися трохи вперед - 8:5. Головною задачею було втримати цю невелику перевагу та продовжити тиснути на суперника. Адже, місцеві вболівальники та добре знайомий майданчик надавав опоненту певні привілеї. Підопічні Володимира Романцова не без проблем, але змогли виконати це завдання - 25:23.

Від старту другого сету турецькі волейболісти заволоділи ініціативою та вели гру за своїм сценарієм - 5:12. Наздогнати суперника та переломити хід цієї партії українцям не вдалося - 14:25.

Третій сет був схожий на попередній і також завершився на користь господарів - 18:25.

Зробивши правильні висновки українські волейболісти стали діяти більш впевненіше - 7:3. Втім, цю перевагу наша команда швидко розгубила, а суперник в цей час збільш натиск, та поспішив завершити гру на свою користь - 19:25 та 1:3 на користь збірної Туреччини.

В результаті, Туреччина виходить до фінальної частини чемпіонату Європи який відбудеться у польському місті Тарнів з 12 по 17 липня 2022 року.

Матчі відбору на Євро-2022:

УКРАЇНА – Данія – 3:0 (25:13, 25:15, 25:20)

УКРАЇНА – Ісландія - 3:0 (25:23, 25:14, 25:13)

УКРАЇНА – Туреччина - 1:3 (25:23, 14:25, 18:25, 19:25)

Стартовий склад: Станіслав Залізко, Данило Уривкін (к), Данило Гриценко, Владислав Щуров, Назар Гетьман, Артем Трояновський, Ярослав Пампушко (л).

Головний тренер: Володимир Романцов.

ukraine team

Хоча Україна і програла вирішальний матч, наші хлопці ще мають шанс вийти на Євро-2022 ще як найкраща команда серед других місць. Місце команди визначиться після того, як будуть зіграні усі поєдинки в інших групах. Тому, нам залишається очікувати завершення всіх матчів відбіркового турніру.