Перейти до основного вмісту
x

Волейбольний марафон продовжується!

ЖДУ

19-22 січня відбудуться чергові матчі у жіночій «вишці» та другій чоловічій лізі

Після тривалої різдв’яно-новорічної паузи, нарешті, волейбольній м’яч знову готовий інтригуюче злітати під дахом комфортного спорткомплексу «Лаяр-Палац» у Хирові. Змагання у жіночій вищій та чоловічій другій лігах виходять на стадію, коли поточним лідерам необхідно добряче постаратися задля збереження свого почесного статусу, найближчі переслідувачі матимуть змогу здійснити дуже приємні для себе ротації у турнірних таблицях, а нинішні аутсайдери – залишити в них неприємні рядки та піднятися значно вище. Отже, волейбольна інтрига в нашій країні відроджується на повну, і найближчі матчі апріорі налічують у своїй програмі чимало цікавого та непередбачуваного…

Насамперед, зараз мова йде про жіночу «вишку», адже 19-22 січня там відбудуться одразу дванадцять поєдинків за участі семи команд! Окремим рядком серед них варто виділити очне протистояння «Нафтусі» та ВК «Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4», які свої перші матчі у чемпіонаті провели досить потужно і поки йдуть без поразок. В обох колективах, які відзначаються, власне, якраз грамотними колективними діями, є чимало яскравих індивідуальних виконавиць, тож їхнє протиборство, ймовірно, стане однією з найзахопливіших прикрас усього турніру!

Також солідну увагу до себе приковує поєдинок «Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4» - «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ», адже в складі житомирянок теж є ціла когорта майстрів високого рівня, в яких із здоровими спортивними амбіціями, як і в їхніх суперниць, усе гаразд.

Не менш захопливими очікуються й «розбірки» між поточними середнячками у таблиці. Зокрема, волейболісток МСК «Дніпро КДЮСШ №1 ЧМР» проти тих же дівчат із «ЖДУ-Полісся-ОШВСМ» та «Університету-ШВСМ».

Ну й, нарешті, всерйоз націлюються на свої перші перемоги в чемпіонаті юні спортсменки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» та «Южанки-ДЮСШ №5-МФКФК». Кому з них пощастить більше – незабаром дізнаємося!

Взагалі, календар усіх найближчих матчів у жіночій «вишці» можна побачити за наступним посиланням…

https://uvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=65&PID=223


Що ж до найближчих матчів у чоловічій другій лізі, то, за іронією долі, їх проведе між собою квартет команд, які, за винятком ХАЕС-НАЕК, стартували у чемпіонаті, невдало. Отже, в них буде можливість поліпшити своє турнірне становище. А той таки ХАЕС-НАЕК, принаймні, на певний час, може очолити таблицю.

Як воно станеться на ділі – визначить лише гра. Календар поєдинків на 20-21 січня можна дізнатися за наступним посиланням…  

https://uvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=69&PID=220


Ну й, нарешті, нагадуємо, що ГО ФВУ традиційно готується порадувати шанувальників волейболу прямими трансляціями всіх без винятку поєдинків на своїй офіційній сторінці у You-tube! Кожен матч, що вас цікавить, можна буде знайти за наступним посиланням…

https://www.youtube.com/@ukrvolleyball/streams

Тож вболівайте за свої улюблені команди, що називається, на повну. А для кожного з нас нехай новий 2023 рік обов’язково стане переможним в усіх розуміннях!

Все буде волейбол! Все буде Україна!

Пресслужба ГО ФВУ