Перейти до основного вмісту
x

ВИЩА ЛІГА (чоловіки). 2-й тур. «Буревісник-ШВСМ» та ВК «Бахмут» вириваються вперед

Буревісник

Цей тур виявився незвичайно багатим на різні емоції та враження. Шикарні матчі, неймовірні сюжети, тотальна самовіддача та боротьба характерів від і до – таким був насичений волейбольний калейдоскоп тих трьох ігрових днів. При цьому на майданчику можна було побачити фактично все, висловлюючись термінологією кіномистецтва – елементи бойовика і трилера, драми і комедії, фантастики і трагедії та, зрештою, якщо хочете, навіть казки! Було абсолютно все, тому, відверто кажучи, стосовно подій у цьому турі можна написати цілу поему. Однак, усе ж, був один поєдинок, на якому слід зупинитися окремо…


«Лаяр-Палас» (Хирів)

«Буревісник-ШВСМ» - «Локомотив-Збірна Харківської області-1» - 3:0 (25:14, 25:22, 25:23)

ВК «Покуття» - ВК «Бахмут» - 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)

«Олюртранс» - «Поділля» - 1:3 (25:22, 20:25, 20:25, 18:25)

ВК «Бахмут» - «Поділля» - 3:0 (25:18, 25:12, 25:21)

«Буревісник-ШВСМ» - ВК «Покуття» - 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)

«Локомотив-Збірна Харківської області-1» - «Олюртранс» - 2:3 (25:18, 20:25, 28:26, 20:25, 13:15)

«Локомотив-Збірна Харківської області-1» - ВК «Бахмут» - 0:3 (21:25, 21:25, 14:25)

«Олюртранс» - ВК «Покуття» - 2:3 (25:16, 22:25, 20:25, 25:20, 16:18)

«Поділля» - «Буревісник-ШВСМ» - 2:3 (23:25, 25:21, 26:28, 27:25, 12:15)


Взагалі, як бачимо, цей тур вийшов абсолютно вдалим для двох найбільш реальних фаворитів у боротьбі за чемпіонський титул – «Буревісника-ШВСМ» (Фото 1) та ВК «Бахмут» (Фото 2). Обидва колективи показали, що набрали потужний хід, вдало поєднуючи колективну зіграність з персональною майстерністю та креативністю окремих виконавців. Благо, таких у складах чернігівців та бахмутців вистачає. Вони й визначали гру команд у найбільш напружені та кульмінаційні хвилини. І робили це виключно вдало. Тож переможна хода двох «Б», зрештою, не стала несподіванкою.

Натомість, дещо здивувала гра іншого локального, на той момент, лідера чемпіонату – «Поділля». Колектив Романа Ковальчука у протистояннях з тими таки двома «Б» чомусь показав абсолютно різну психологічну готовність та, власне, рівень гри. Відповідно, склалося враження, що «Бахмуту-ШВСМ» протистояв один хмельницький колектив, а «Буревіснику-ШВСМ» - вже зовсім інший. При цьому пояснити цю дивовижну метаморфозу, схоже, не зможуть і самі волейболісти «Поділля». Однак, сталося як сталося, тож команді Миколи Пасажіна хмельниччани програли, що називається, без варіантів, а ось на матч проти підопічних Романа Носка вже вийшли наче а останній бій…

Безперечно, поєдинок «Буревісник-ШВСМ» - «Поділля» став головною окрасою всього туру (а, цілком вірогідно, і всього чемпіонату!). І основним у ньому стало неймовірно феєричне та захоплююче персональне протистояння центральних блокуючих – відповідно, Максима Николайчука та Павла Янковича. А паралельно із цим, і зв’язуючих Дениса Копича та Максима Прокопова, котрі вправно підносили своїм високорослим та довгоруким партнерам «цукерочки-передачі».

Тривалий час саме яскраві дії обох «це-бе», із перемінним успіхом, диктували хід зміни цифр на табло. І це було наскільки ефектно, настільки й ефективно. Натомість десь із третього сету роль провідних бомбардирів у них поступово почали перехоплювати інші яскраві виконавці. У складі чернігівців це були Артем Алєксєєнко (зрештою він набрав 25 очок), Микита Кушнірюк та Ярослав Савків, а в складі хмельничан значно активізувалися Тарас Козлюк та Андрій Перепадя (слід відзначити, що зі своїх 19 очок одразу 9 він набрав на блоках!). Хоча не відставав і той же Янкович, в якого відкрилося друге дихання, і його підсумкові 26 очок – яскраве тому підтвердження.

Та, зрештою, коли протистояння очікувано перекочувало у тай-брейк, останнє слово там залишилося за волейболістами «Буревісника-ШВСМ». Таким чином, команда Романа Носка залишилася одноосібною лідеркою чемпіонату, проте, однозначно, шлях до чемпіонського титулу оксамитовою доріжкою для неї встелений не буде. А поєдинки у майбутній серії плей-офф вже сьогодні зачаровують неймовірною інтригою.

Ще одна яскрава подія туру – перша перемога у чемпіонаті ВК «Покуття». Сталося це у фантастичному «бойовику» проти «Олютранса», де не менш фантастично на цю саму перемогу напрацював лідер снятинців Михайло Кобеля. Його підсумкові 40 очок із реалізацією 46 відсотків – то таки справді щось!

Відповідно, наразі турнірна таблиця набула наступного вигляду…

https://uvf-web.dataproject.com/CompetitionStandings.aspx?ID=63&PID=217

І зараз дуже цікаво, чи зможуть витримати свій поки що виключно переможний шлях у чемпіонаті «Хотинські козаки», котрі свої найближчі матчі відіграють 9-12 лютого?..

Пресслужба ГО ФВУ